Кошик
38 відгуків
MasterLock - замки ручки завіси та фурнитура до дверей
+380 (93) 801-83-42
+380 (68) 688-43-42

Циліндри ABUS BRAVUS 3000MX (Модульний)

Циліндрові механізми BRAVUS 3000 це найкраще, що пропонує ABUS в даному сегменті. Циліндри компанії ABUS це неперевершена німецька якість за доступною ціною. Циліндровий механізм BRAVUS підійде як для дверей в квартиру, так і для вуличної двері. Завдяки модульній складанні механізму, він простий в ремонті і легко може бути відновлений після спроби розтину.

   Цилиндры можно использовать как в системах один ключ, так и в мастер системах различных масштабов (от маленьких до очень больших), при этом есть возможность использования комбинированного ключа, подходящего и для механических, и для электронных цилиндров в единой системе.    

«Интеллитек-система», запатентованная до 2030 года. На носике ключа мы с вами видим штифт фиксированной высоты по центру углубленной окружности.

В цилиндре присутствует защита от высверливания, копирования ключа, бампинга, а также излома, которые обеспечиваются собственными патентными технологиями. 
   

ABUS Пфаффенхайн BRAVUS 3000 MX це якісний німецький циліндр з відмінними охоронними властивостями. У розглянутому механізмі присутні захисту від всіх поширених видів розтину і злому.

Може бути сміливо рекомендований тим, хто цінує німецьке якість, зручність і надійність і тим, хто збирає дійсно захисну систему замикання для своєї двері.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner