Кошик
38 відгуків
MasterLock - замки ручки завіси та фурнитура до дверей
+380 (93) 801-83-42
+380 (68) 688-43-42

Огляд замків. В чому різниця?

Огляд замків. В чому різниця?

Замки. Просте слово, начебто все зрозуміло. Але! Давайте розглянемо простий приклад: 4 замку одного розміру, так званий 45-85 (деталі в наступних постах). Кедр - Китай, Кале - Туреччина, Мультілок - Ізраїль, Сантос - Португалія.


1) Упаковка🎁.

В принципі, для багатьох людей цей пункт є досить вагомим. Часто коли распаковываешь китайські товари, то, дійсно, хочеться віддати належне цим хлопцям: красиво і стильно🍬. Після, ця краса йде у відро, якщо звичайно ви не колекціонер коробочок. Ціна товару зростає від упаковки.... можливо якість самого виробу з-за цього знижується. Тому європейські виробники більш практичні. Міцна упаковка, помірно подана інформація, нічого зайвого. Туреччина намагається робити якийсь компроміс😳.


2) Корпус.

Тут ми у всій красі бачимо те, що хочемо придбати. Але візуально вони мало чим відрізняються😕. Ніби все теж саме, тільки ціни різні. Один коштує 150, інший 850😱. Важка різниця. Так і відмінності такі ж. Що потрібно від самого замку, від корпусу? Тривалий термін служби📆, зручність використання.
Бюджетний товар дасть Вам тільки в цей момент вигоду. Ви заощадите😊. Так. Але через досить короткий час є небезпека поломки. І тоді будуть витрачені нерви🚬 і засоби💸 і час⌚, якого завжди не вистачає.
Варіант "ціна-якість" не поганий. Як мінімум років 5 замок попрацює на вас і особливих питань не буде.✔ Але на цьому все.
Тепер розглянемо якісний замок. Це поєднання надійності та можливостей🔍. Даний варіант має міцний корпус, з-за чого не бовтаються деталі всередині. Продумана конструкція механіки працює м'яко, не клацає. А це дає підвищений термін служби. Більш товсті ригеля, але це вже плюс до опору злодієві. Захисні пластини утрудняють свердління корпусу.... А це час⏱, найцінніше, що є у зломщика. Ну і аоследнее: є технічні отвори для установки практично будь захисної фурнітури або броне-гарнітурів.І це тільки один з варіантів врізних замків.

Вибір завжди за вами.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner